خبرهای ویژه

» اخبار شهر » پیام تسلیت شهردار فیروزکوه به مناسبت فرارسیدن تاسوعا و عاشورای حسینی

تاریخ انتشار : 1398/06/18 - 0:27

 کد خبر: 5663
 43 بازدید

پیام تسلیت شهردار فیروزکوه به مناسبت فرارسیدن تاسوعا و عاشورای حسینی

پیام تسلیت شهردار فیروزکوه به مناسبت فرارسیدن تاسوعا و عاشورای حسینی

به گزارش روابط عمومی شهرداری فیروزکوه : جعفر پرج شهردار فیروزکوه طی پیامی، فرارسیدن ایام ا… تاسوعا و عاشورای حسینی را به مردم مؤمن و خداجوی شهرستان فیروزکوه تسلیت گفت.
متن این پیام بدین شرح است:

” کلّ یوم عاشورا و کلّ ارض کربلا “
قیام حضرت امام حسین(ع) در راستای احیای فریضه امر به معروف ونهی از منکر در جامعه و ایستادگی در مقابل ظلم واستبداد بود که به ما درس ایمان، آزادگی و ایثار می آموزد.
قیام عاشورا چنان در عمق دل‌ها اثر بخش بوده است که همه ساله دهه محرم و به ویژه روز عاشورا، اوج عشق و اخلاص نسبت به معلم حریت و اسوه جهاد و شهادت، حسین بن علی (ع) است و در این میان جوانان حضوری چشمگیر داشته و بیشترین تاثیر را می‌پذیرند.
عاشورا و کربلا ، یکی از بارزترین حلقه های این زنجیره طولانی است . همیشه حق و باطل رو در روی دیگر هستند و انسانهای آزاده ، وظیفه پاسداری از حق و پیکار با باطل را بر عهده دارند.
 بی تفاوت گذشتن از کنار صحنه حق و باطل ، بی دینی است. آری ، تاسوعا، مقدمه جان‌فشانی و عاشورا، سرفصل دلباختگی در محضر سالار شهیدان سرآمد آزادگان امام حسین (علیه السلام) است.
اینجانب فرا رسیدن تاسوعا و عاشورای حسینی و شهادت مظلومانه حضرت سیدالشهدا و ۷۲ تن از یاران با وفای ایشان را به تمامی شیعیان و ارادتمندان آن حضرت به ویژه مردم خدا جو و متدین شهرستان فیروزکوه تسلیت عرض می نمایم ، امید است با عنایت آن امام همام ، ادامه دهنده ی واقعی نهضت حسینی باشیم.

جعفر پرج

شهردار فیروزکوهدسته بندی : اخبار شهر
ارسال دیدگاه